Cookie-k

Háziversenyek

Nyelvtan verseny 2014/2015.

A másodikos évfolyam eredményei:

1. hely: Dér Imola 2.c Felkészítő tanító: Tarnóczayné Szegő Krisztina

2. hely: Kovács Kata 2.c és Székely Vera 2.c Felkészítő tanító: Tarnóczayné Szegő Krisztina

3. hely: Csáky Lola 2.b Felkészítő tanító:Frigyesy Krisztina

       és Karli Márton 2.a Felkészítő tanító:Varga Zita

A harmadikos évfolyam eredményei:

1. hely: Rahóty Márk 3.a Felkészítő tanító:Kissné Pusztai Szilvia

2. hely: Pásztor Sári 3.c Felkészítő tanító:Országné Fehér Ildikó

3. hely: Winkler-Virág Dorka 3.c Felkészítő tanító:Országné Fehér Ildikó

A negyedik évfolyam eredményei:

1. hely: Harkai Balázs 4.b Felkészítő tanító:Simon Zsuzsanna

2. hely: Ferke Dominik 4.a Felkészítő tanító: Csomor Ágnes

3. hely: Nagy Nikolett 4.a Felkészítő tanító: Csomor Ágnes

és Kárász Hanna 4.b Felkészítő tanító:Simon Zsuzsanna

GRATULÁLUNK!!!

 

 

NÉPDALVERSENY 2010 - alsó tagozat

Lezajlott az iskolai népdalverseny az 1-6. osztályokban. A korábbi évekhez  képest annyit változtattak
a szervezők - Salamon Dóra és Szabadosné Gólya Éva - hogy egy kötelező és egy szabadon választott
dalt is elő kellett adniuk az indulóknak, illetve, hogy a helyezettek a képen látható bürök-zúzolót kapták
ajándékba,aminek nagyon örültek és tovább énekelhettek bele...                                                        
       

Az eredmények:  

1. osztály:
1. Lekli Medárd          1. c
2. Bruckner Márton     1.a
    Mazuch Dorina       1.c
3. Varsányi Domokos 1.b

Közönségdíj:
Szöllősy Zsófi  1.a


2. osztály

1. Sőti Levente      2.b
2. Kormos Rebeka 2.a
3. Marosi Korinna   2.b
   Sólyom Gergő    2.a

Közönségdíj:
Kocsa-Pillmann Móric 2.b
Sőti Levente   2.b

3. osztály
1. Létay Csongor  3.a
2. Bánfalvi Dániel 3.b
    Soede Alicia     3.b
3. Bolza Gitta       3.a

Közönségdíj:
Létay Csongor

4. osztály
1. Fischer Blanka 4.a
2. Rényi Luca      4.a
    Pentz Boróka  4.a
3. Bertus Marcell 4.b
    Pentz Botond  4.a

Közönségdíj:
Fischer Blanka

5-6. osztály  

1. Koós Dániel 6.a és
Knipper Jennyfer 5.a
2. Róbert Liliána 5.a
3. Koós Kristóf 6.a   

 

Közönség nem szavazott

Copyright

Copyright © 2021 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium. Minden jog fenntartva.
Weboldalépítés: Glorius Art Studio

OM azonosító: 034802
1021 Budapest, Budenz út 20-22.
Tel: +361-394-3177